دانش تجهیز طب آسا

شرکت مهندسی پزشکی ( سهامی خاص )

باشگاه خبرنگاران جوان : دومین ورکشاپ تعمیرات تجهیزات پزشکی

دومین ورکشاپ آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد و دانشجویان رشته مهندسی پزشکی گرد هم آمده‌اند تا به صورت عملی با تعمیرات تجهیزات پزشکی آشنا شوند.


جوانانی که درصدد رسیدن به پیشرفتهای علمی هستند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند، با پشتکار و توانایی برای توسعه و ارتقای علم تلاش می‌کنند.
سیداسماعیل صفوی در این ورکشاپ بیان کرد: مرحله نخست با رویکرد ارائه آموزشهای تخصصی تجهیزات پزشکی جنرال بیمارستانی و با عنوان کارگاه آموزش تخصصی و نگهداشت تجهیزات پزشکی کلینیکی و بیمارستانی در دانشگاه آزاد واحد اردبیل در سال ۹۵ برگزار شد و در سال جدید دومین ورکشاپ در تاریخ ۲۶ فروردین تا سه اردیبهشت ماه در حال برگزاری است.

 

مدیر کارگروه استان اردبیل گفت: کنسرسیوم پارس آوات و بی.ام.ای که  مجری برگزاری تور آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی در کشور هستند برنامه‌ریزی کرده‌اند تا در این کارگاهها به دانشجویان تجهیزاتی تدریس شود که از پرکاربردترین تجهیزاتی هستند که در بیمارستانها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
وی بیان کرد: مهارت‌آموزان با کلیه اصول و فنون روشهای نگهداشت، عیب‌یابی و تعمیرات آنها به صورت کاملا کاربردی مسلط می‌شوند به نحوی که قادر خواهند بود با تکیه بر دانش علمی و فنی کسب شده و با اعتماد به نفس کامل در فضای کسب و کار شروع به فعالیت کنند و در کارگاه آموزش تخصصی و ورکشاپهای تمرینی بدون هیچ محدودیتی با تمام تجهیزات کار و تمرین می‌کنند.


صفوی تصریح کرد: هدف از برگزاری این کارگاهها علاوه بر توانمندسازی دانشجویان کمک به ایجاد تشکیل بنگاههای اقتصادی مرتبط است.

مدیر کارگروه استان اردبیل با اشاره به این‌که بعد از کارگاه آموزش تخصصی تعمیرات تجهیزات پزشکی آزمونهای تئوری – عملی برگزار می‌شود، گفت: برای نخستین بار در کشور سنجش مهارت مدیریت زمان و مدیریت بحران و استرس در مواجه با چالشهایی که در حین آزمون عملی ایجاد می‌شود و در پایان گواهینامه رسمی برای قبول شوندگان از سازمان فنی و حرفه‌ای و مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران و صادر خواهد شد.


وی افزود: مهارت‌آموزان پس از گذراندن این کارگاههای آموزشی و شرکت در آزمونهای مهارتی، می‌توانند همین عنوان کارگاه آموزشی را به صورت رایگان در هر کجای کشور که توسط کنسرسیوم پارس آوات بی.ام.ای و در قالب تور آموزش کشوری در حال برگزاری است شرکت کرده و از مزایای ورکشاپ تمرینی بهره‌مند شوند.

کلیه حقوق طراحی این سایت در اختیار شرکت دانش تجهیز طب آسا است